Szczegóły ogłoszenia

Dostałeś odszkodowanie, ale czy jesteś pewien, że otrzymana kwota odpowiada wyrządzonej Ci szkodzie i nie należy Ci się więcej? Dowiedz się więcej i wyślij nas po swoje zwycięstwo.
tel. 667 613 913
Wiele osób miało w swoim życiu kolizję, rozbity samochód, zalane mieszkanie, czy złamaną nogę. Już otrzymały jakąś kwotę pieniędzy, ale były zdziwione dlaczego jest ona tak niska, bądź też w ogóle nigdy nie zadały sobie pytania czy aby na pewno kwota ta jest zgodna z uszczerbkiem zdrowotnym lub niezależnym kosztorysem szkody majątkowej. Z nami możesz zweryfikować wysokość uzyskanego świadczenia pieniężnego i dowiedzieć się jakie są inne możliwości, aby otrzymać większą pulę pieniędzy. Część osób nie jest roszczeniowa z natury i zadowala się tym, co otrzymała w pierwszej kolejności. Potem jednak pojawiają się życiowe problemy, a pieniądze dawno się już skończyły. Dopiero wtedy zaczynają czuć się oszukane. Nie czekaj więc i zweryfikuj z nami otrzymane odszkodowanie bądź zadośćuczynienie. Wyślij nas po swoje zwycięstwo.
tel. 667 613 913

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 667... 667613913Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry