Specjalistę ds. Sprzedaży Telefonicznej - zatrudnimy

Duża grupa kapitałowa świadcząca wielokanałowe usługi komunikacyjne, szuka kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży Telefonicznej (praca zdalna)

Zakres obowiązków:
- telefoniczny kontakt z klientami firmy,
- sprzedaż produktów firmy,
- udzielanie informacji o aktualnych ofertach promocyjnych,
- raportowanie w systemie CRM.

Wymagania:
- miły głos i nienaganna dykcja,
- zaangażowanie i determinacja w działaniu,
- biegła znajomość pakietu MS Office,
- doświadczenie w zakresie pracy w pracy telemarketera lub w obsłudze klienta.

Oferujemy:
- możliwość zdobycia doświadczenia w stabilnej firmie o mocnej pozycji na rynku,
- wynagrodzenie stałe oraz system premiowy uzależniony od wyników sprzedaży,
- szkolenia wdrożeniowe
- możliwość pracy zdalnej bezpośrednio z domu.

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.