Spółdzielnia ŚWIT zatrudni osobę na stanowisko: Specjalista ds. księgowości

Opis stanowiska:
• Księgowanie zdarzeń gospodarczych zgodnie z ustawą o rachunkowości,
• Sporządzanie deklaracji VAT, VAT UE, JPK, CIT, podatek od nieruchomości,
• Rozliczanie z PFRON,
• Prowadzenie ewidencji środków trwałych i innych wymaganych rejestrów,
• Dekretowanie oraz księgowanie dokumentów,
• Przygotowanie sprawozdań finansowych,
• Kontrola dokumentacji pod względem rachunkowym i formalnym,
• Sporządzanie sprawozdawczości GUS,
Wymagania:
• Wiedza z zakresu przepisów prawa podatkowego oraz rachunkowego,
• 2 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w firmach produkcyjnych,
• Znajomość przepisów związanych z rozliczaniem zakładu pracy chronionej,
• Znajomość przepisów prawa podatkowego, bilansowego i handlowego,
• Dobra znajomość pakietu MS Office.
Oferujemy:
• Pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie o wieloletniej tradycji,
• Dobrą atmosferę i przyjazne środowisko pracy,
• Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.