Specjalista ds. Sprzedaży - Handlowiec Fotowoltaika

GreenMax – prężnie rozwijającą się firma w branży OZE, działająca na ternie całego kraju.
W związku z dalszym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko: Handlowiec
[Rejon działania: Białystok, Województwo Podlaskie]
Praca obejmuje aktywną obsługę klienta, profesjonalne doradztwo oraz sprzedaż instalacji fotowoltaicznych.
Oferujemy:
  • Wysokie wynagrodzenie (od 6 tyś - bez górnej granicy)
  • Premie motywacyjne, cykliczne oraz okresowe
  • Pełne szkolenie techniczne
  • Pełne szkolenie sprzedażowe
  • Proste warunki współpracy
  • Bezpośrednie wsparcie merytoryczne
  • Praca stała - długoterminowa
Oczekujemy:
  • Doświadczenie w sprzedaży
  • Dyspozycyjności czasowej
  • Pełnego zaangażowania w wykonywaną prace
  • Sumiennego wykonywania obowiązków
  • Wysokich predyspozycji handlowych
  • Umiejętności negocjacyjnych oraz interpersonalne
  • Pełna aktywność, zdyscyplinowanie i zmotywowanie
Główne obowiązki:
  • Aktywne zdobywanie nowych klientów
  • Sprzedaż instalacji fotowoltaicznych
  • Przeprowadzanie audytów i wycen
  • Tworzenie siatki kontaktów oraz poleceń
  • Realizowanie wyznaczonych celów
W pracy stawiamy na możliwość rozwoju naszych pracowników dlatego udostępniamy proste drogi awansu. Zapewniamy wspaniałą atmosferę w dynamicznym i mocno zmotywowanym zespole.
Zapraszamy osoby zainteresowane ofertą do przesłania CV.

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.