Szczegóły ogłoszenia

Poszukujemy Specjalisty ds. Marketingu
Jeśli chcesz wdrożyć swoje pomysły i doświadczenie marketingowe w rozwijającej się firmie technologicznej – Ciebie szukamy!
Miejsce pracy:  Wrocław, Katowice

Główne zadania :
  • Tworzenie treści i zarządzanie nimi na stronie www, LinkedIn
  • Prowadzenie mediów społecznościowych (Facebook, Instagram)
  • Współtworzenie koncepcji eventów
  • Tworzenie materiałów promocyjnych  (prezentacje, grafiki)
  • Poszukiwanie nowych kanałów dotarcia do potencjalnych pracowników i klientów
  • Współpraca z poszczególnymi działami firmy (management, HR, IT)

Czego oczekujemy:
  • 3+ doświadczenia w branży marketingowej (mile widziana branża IT, środowisko software house'u)
  • Doskonałych zdolności organizacyjnych
  • Wiedzy o aktualnych trendach marketingowych
  • Lekkiego pióra, doświadczenia redakcyjnego, copywriterskiego lub w content marketingu
  • Komunikatywności i proaktywności
  • Inicjatywy i samodzielności w działaniu
  • Pomysłowości, kreatywności i poczucia estetyki
  • Swobody w  poruszaniu się w świecie digital
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Znajomości środowiska Microsoft Office (Word, PowerPoint)
 Oferujemy:
  • Możliwość realnego wpływu na kierunki działań marketingowych
  • Stały rozwój własnych kompetencji oraz możliwość realizacji nieszablonowych pomysłów
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Elastyczny grafik pracy
  • I wiele innych!

Wyślij swoje CV z nazwą stanowiska na:  rekrutacja@almservices.pl
Lub skontaktuj się z nami: 577 251 122

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.