Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy sp. z o.o. w Ciechocinku zatrudni
Specjalistę ds. kadr i płac
Opis stanowiska:

· Prowadzenie akt osobowych, w tym tworzenie dokumentacji związanej z nawiązywaniem, zmianą i rozwiązywaniem stosunku pracy

· Obsługa programu kadrowo-płacowego Comarch Optima

· Rozliczanie i ewidencja czasu pracy (urlopy, zwolnienia lekarskie, delegacje)

· Przygotowywanie i rozliczanie wynagrodzeń z tytułu umów o pracę /umów cywilnoprawnych

· Prowadzenie ewidencji absencji, badań wstępnych i okresowych oraz szkoleń BHP

· Przygotowywanie świadectw pracy i zaświadczeń

· Sporządzanie deklaracji ZUS, US, GUS, PFRON

· Prowadzenie rozliczeń z ZUS i US

· Przygotowywanie raportów, sprawozdań, analiz na potrzeby zarządu

· Korespondencja z urzędami/ instytucjami w sprawach pracowniczych (ZUS, US, GUS, Urząd Pracy, Cech Rzemiosł, komornik itp.)

· Monitorowanie zmian zachodzących w przepisach prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

Wymagania:

· Praktyczna, szeroka znajomość prawa pracy, przepisów z zakresu wynagrodzeń i ubezpieczeń społecznych

· Znajomość programu Płatnik, systemu kadrowo-płacowego Comarch Optima oraz programu MS Excel

· Skrupulatność, dokładność, dbałość o szczegóły

· Umiejętność pracy pod presją czasu, terminowość

· Mile widziane doświadczenie w pracy w dziale kadrowo-płacowym.

Oferujemy:

· Stabilne zatrudnienie, dowolna forma zatrudnienia

· Miłą atmosferę pracy

· Możliwość rozwoju

· Umiejętność pracy w zespole

· Niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: m.nowak@ksuc.pl

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.