Specjalista do Działu Kreowania Produktu

Beliani to sklep internetowy działający z sukcesem w 16 krajach. Oferujemy stylowe designerskie meble zarówno do domu jak i ogrodu w atrakcyjnych cenach i poprzez wiele kanałów dystrybucji. Nasza główna siedziba znajduje się w Szczecinie i zatrudnionych jest tu ponad 500 utalentowanych pracowników. Jeśli marzysz o szybkim rozwoju, możliwości nauki i zdobycia doświadczenia oraz o dynamicznych wyzwaniach - dołącz do nas! Beliani należy do najszybciej rozwijających się graczy eCommerce w Europie i szybko się rozrasta. W związku z tym szukamy osoby na stanowisko:

Specjalista do Działu Kreowania Produktu /
Tłumaczenie tekstów - język niemiecki i angielski
Miejsce pracy: Szczecin

Zakres obowiązków:​
  • Tworzenie, tłumaczenie i redagowanie opisów produktów
  • Nadzór nad prezentacją produktów na stronie internetowej
  • Wprowadzanie nowych produktów do oferty naszego sklepu
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy
Oczekujemy:
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, mile widziany native
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego mile widziana
  • Mile widziana osoba ucząca się zaocznie
  • Zorientowanie na realizację i osiąganie celów
  • Determinacja i dobra organizacja pracy
  • Zdolność analitycznego myślenia
Oferujemy:
  • Stabilną i ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w branży e-commerce
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Codzienny kontakt z językiem obcym
  • Pracę w międzynarodowym środowisku w biurze w centrum Szczecina
  • Elastyczny czas pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pakiet sportowy
  • Korzystne rabaty dla pracowników na zakup mebli z naszego asortymentu
Aby aplikować prosimy o przesłanie swojego CV w języku niemieckim

Dziękujemy za wszystkie przesłane CV, skontaktujemy się tylko w wybranymi Kandydatami.

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.