Sortowanie ubrań 3000 PLN brutto/miesiąc OD ZARAZ!

To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca fizyczna Kostowiec

Firma BUNURA Sp. z o.o. poszukuje pracowników do nowo otwartej sortowni odzieży, pracownicy naszej sortowni będą zajmować się sortowaniem oraz kompletowaniem odzieży według wyznaczonych standardów. Miejsce pracy: Kostowiec / Urzut (Nadarzyn) ul. Przemysłowa 75. Dojazd naszym transportem lz dworca zachodniego ub autobusem podmiejskim numer 733.

Wymagamy przesłania CV wraz z aktualnym zdjęciem, proszę pamiętać o wyrażeniu dobrowolnej zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych wraz z wskazaniem aktualnej podstawy prawnej !

Dostępne stanowiska pracy: dla Pań SORTOWACZ oraz dla Panów MAGAZYNIER / OBSŁUGA BELOWNICY

Oferujemy:

#Pracę w godzinach: 8-16 lub 9-17 od poniedziałku do piątku, wolne soboty, niedziele i święta,
#Pracę jednozmianową,
#Stabilne zatrudnienie,
#Pracę na umowę zlecenie,
#Regularne wypłaty wynagrodzeń co dwa tygodnie,
#Wynagrodzenie 3000 brutto miesięcznie,
#Dla wyróżniających się pracowników możliwość awansu np. na brygadzistę,
#Miłą atmosferę w pracy,
#Szkolenie dla nowych pracowników

Obowiązki:

# Sortowanie ubrań według ustalonych kryteriów,
# Stosowania procedur sortowania,
# Przestrzegania standardów sortowania,
# Ciągłe podnoszenie kwalifikacji,
# Dbanie o porządek przy stanowisku pracy,
# Przestrzegania zasad BHP i PPOŻ,

Wymagania:

# Dokładność,
# Szybkość uczenia się,
# Efektywne wykorzystanie czasu pracy,
# Dobra organizacja pracy,
# Brak przeciwwskazań do pracy stojącej,
# Pracowitość i energiczność,
# Uczciwość i lojalność,
# Nastawienie na długoterminową współpracę,
# Mile widziane doświadczenie w sortowaniu,

Zgodnie z obowiązującymi przepisami dane osobowe przetwarzane będą w celu i w okresie sześciu (6) miesięcy po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w formularzu, a w razie wyrażenia zgody dotyczącej przyszłych rekrutacji do odwołania zgody nie dłużej jednak niż 24 miesiące oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez administratora danych. Administratorem danych jest Bunura Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 101/7. Państwa dane nie podlegają zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w tym profilowaniu. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów.

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.