Skrypt do stworzenia katalogu firm

Szczegóły ogłoszenia

Dzięki skryptowi Empresa2 stworzysz swoją stronę internetową z katalogiem firm.
Skrypt jest wyposażony we wbudowaną zaawansowaną wyszukiwarkę i dużą ilość opcji pomocnych przy dodawaniu firm. Administrator strony ma do dyspozycji Panel Administracyjny, w którym może dokonywać zmian wielu opcji konfiguracyjnych. Strona dostępna jest w kilku wersjach językowych, istnieje możliwość bezpoblemowej zmiany języka.
Skrypt katalogu firm EMPRESA2 pozwala na stworzenie portalu lokalnego, ogólnopolskiego czy międzynarodowego w dosłownie kilka minut! System doskonale nadaje się do prowadzenia małych jak i wielkich stron z listą firm i różnych korporacji lokalnych, ogólnopolskich czy międzynarodowych. Firmy są podzielone na kategorie i regiony.
Skrypt różni się od innych skryptów katalogów firm przyjaznym interfejsem oraz różnego rodzaju opcjami zarabiania.
Masz możliwość zarabiać w portalu dzięki ustaleniu opłat za dodawanie i promowanie ogłoszeń. Ponadto, możesz skorzystać z innego sposobu na pasywny zarobek, to znaczy z dodania reklam na stronę – np. reklam z programów partnerskich, z Google AdSense lub prywatnych zleceń.
Skrypt jest dostosowany do obecnych standardów SEO, posiada również automatyczną integrację z systemami płatności Dotpay, PayPal i Przelewy24. 
Ważną cechą systemu jest bezawaryjność i prostota obsługi – coś co jest wręcz niezbędne w nowoczesnych serwisach katalogów firm – i to zarówno dla wszystkich użytkowników, jak i dla administratora serwisu. 
Skrypt katalogu firm Empresa2 jest napisany zgodnie z obecnymi wymaganiami dotyczącymi optymalizacji i pozycjonowania strony www, dzięki czemu korzystając z niego jest znacznie łatwiej uzyskać lepszą pozycję w wyszukiwarkach internetowych np. w Google!
Zapraszam do zakupu na https://skrypty.sattel.pl/skrypty-stron-www/127-skrypt-katalogu-firm-empresa2.html

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry