Sklep Internetowy + Dodatki + Instrukcja

Szczegóły ogłoszenia

SKLEP INTERNETOWY POD KLUCZ
 
Można przetestować pod adresem https://demo004.sklepinternetowy.info
 
Zawiera: Sklep, Blog, Newsletter, System Płatności, System Wysyłki, Instrukcję Obsługi.
 
W cenie 900 zł (po kolei):
 1. Otrzymujesz serwer na dyskach SSD NVMe (obecnie najszybsza technologia) na 1 rok (hosting: Netmark.pl, pakiet: Serwer Mikro, https://www.netmark.pl/hosting). Inne pakiety za dopłatą. Instalacja na hostingu innej firmy za dopłatą.
 2. Otrzymujesz domenę PL na rok.
 3. Uruchamiam sklep który wygląda i funkcjonuje dokładnie tak jak sklep demo + wykonuję niezbędne zmiany które opisałem na stronie sklepu w tych miejscach gdzie te zmiany będą robione (np. wstawiam twoje logo, dane, zdjęcia reklamowe itp.). Możliwe wszelkie inne zmiany za dopłatą.
 4. Konfiguruję system płatności po stronie operatora płatności (operator: CashBill.pl; metody płatności: przelewy, karty, raty, PayPal; strona:https://www.cashbill.pl/). Uruchomienie innego operatora za dopłatą.
 5. Konfiguruję system wysyłki po stronie operatora wysyłki (operator: Furgonetka.pl; strona: https://furgonetka.pl/). Uruchomienie innego operatora za dopłatą.
 6. Otrzymujesz instrukcję obsługi w zakresie podstawowym niezbędnym do sprzedaży: Jak dodać, zmienić, usunąć produkty ze sklepu; Jak zrealizować przyjęte zamówienie; Jak dodać post; Jak wysłać newsletter.
 
Sklep działa w oparciu darmowe oprogramowanie WordPress + WooCommerce oraz darmowy szablon graficzny. Ja to wszystko ustawiam i konfiguruję. Serwer, domenę i szablon rejestruję od razu na twoje dane.
 
Dokumenty Regulamin Sklepu i Politykę Prywatności wstawiam taką jaką otrzymam od Ciebie. Możesz je przygotować w oparciu o darmowe wzory dostępne np. tutaj https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-regulamin-sklepu-internetowego-wzor-z-omowieniem; https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-polityka-prywatnosci-w-sklepie-internetowym-wzor-z-omowieniem.
 
Za wszystkie czynności wystawiam fakturę za usługę uruchomienie sklepu internetowego. Faktura nie Vat.
 
A jeżeli masz taką potrzebę to po uruchomieniu sklepu w cenie do uzgodnienia mogę zapewnić:
 1. wsparcie techniczne
 2. wprowadzanie danych do sklepu
 3. itp itd... co potrzebujesz.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 720... 720768067Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

 • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
 • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
 • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry