SilkArs zatrudni KRAWCOWĄ/SZWACZKĘ

SilkArs zatrudni krawcowe, szwaczki z doświadczeniem do produkcji jedwabnej odzieży damskiej.

Miejsce pracy: Ropczyce centrum, ul. Rynek 7

WYMAGANIA:
Poszukujemy osoby z zapałem i chęcią do pracy, posiadającą umiejętność pracy indywidualnie oraz w zespole, z doświadczeniem w "szyciu na akord". Mile widziana umiejętność krojenia.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Obsługa maszyn: stebnówka, overlock, renderka oraz samodzielne szycie.

OFERUJEMY:
Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę oraz możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju zawodowego.
Wynagrodzenie: 2250 zł brutto + premia

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz facebooka:

KONTAKT: tel.:605 858 282
e-mail: biuro@silkars.com

Poleć ogłoszenie znajomym:
Booking.com

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych