Sesje indywidualne AIO. Rozwój osobisty - Katowice.

Szczegóły ogłoszenia

Jeśli do tej pory nachodziłeś się na kursy, terapie, szkolenia oraz wszelkiego rodzaju wykłady i nie usłyszałeś tam nic, poza teorią pięknie brzmiącą z książek, a w głębi Duszy czujesz, iż to nie jest to - zapraszamy do AIO. U nas nie pozostawimy Ciebie bez satysfakcjonującej odpowiedzi!
 
Holistyczne Centrum Rozwoju Człowieka - AIO w Katowicach zaprasza na profesjonalne oraz przede wszystkim kompetentne sesje indywidualne z rozwoju duchowego oraz rozwoju osobistego. Szczegółowe oraz solidne podejście do każdego tematu, rzetelna wiedza, konkretne informacje. Jasne, logiczne fakty. Sprawdzona kadra, profesjonalnie przygotowane gabinety. Pierwsze tak rzetelne, fachowe oraz indywidualne podejście do klienta. Rozwój duchowy oraz rozwój osobisty jeszcze nigdy nie był tak łatwy i tak prosty, a zarazem rzetelnie prowadzony i profesjonalnie przygotowany. Stoi za nami wiedza, doświadczenie oraz pasja we wszystkim co robimy! Masz dosyć owijania w bawełnę i oczekujesz konkretnych odpowiedzi, sprawdzonych sposobów? Zapraszamy do AIO!
 
 
Sztuka AIO, to koncepcja oparta na troistości istot ludzkich. Składasz się z Ciała, Umysłu oraz Duszy i aby poprawnie rozwijać się jako istota ludzka, należy poprawnie dbać o każdy z tych elementów.
 
Litera "A" symbolizuje człowieka mocno osadzonego w rzeczywistości, stojącego pewnie na dwóch nogach - to Twoje Ciało.
 
Litera "I" symbolizuje przepływ energii w człowieku (z dołu do góry), jest inteligencją oraz energią tworzącą - to Twój Umysł.
 
Litera "O" symbolizuje całość, jedność, jako okrąg zamknięty nie ma początku, ani końca - to Twoja Dusza.
 
Tylko dbając zrównoważenie oraz odpowiednio o te trzy elementy możesz zdrowo się rozwijać jako istota ludzka.
 
 
W swojej pracy łączymy siłę psychologii z mocą duchowości. Logikę z intuicją. W głębi Duszy będziesz wiedział, że to już wiesz, jednak teraz zrozumiesz to logicznie. Odkryjesz i nauczysz się siebie, poznasz własną prawdę, która w pełni rezonować będzie z całą Twoją istotą - Ciałem, Umysłem oraz Duszą. A następnie zaczniesz tą prawdę samodzielnie wcielać w życie.
 
Więcej na temat sztuki AIO znajdziesz na naszych stronach internetowych: www.centerofaio.com oraz www.aioknowledge.com .
 
*Sesja indywidualna trwa 2 - 3 godziny zegarowe.
 
Dane kontaktowe:
AIO - Holistyczne Centrum Rozwoju Człowieka "Center of AIO"
40-048 Katowice, ul. Kościuszki 25/4, tel. +48 573 149 137
www.centerofaio.com | www.aioknowledge.com

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 573... 573149137Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry