Szczegóły ogłoszenia

Foreign Personnel Service sp. z o.o. jest wiodąca polską agencją rekrutacyjną, która specjalizuje się w pozyskiwaniu pracowników z Polski oraz krajów wschodniej Europy oraz Azji. FPS rekrutuje masowo personel linii montażowych oraz specjalistów średniego szczebla (m.in. operatorzy maszyn, wózków widłowych, brygadziści) do pracy w przedsiębiorstwach z branży produkcyjnej (m.in. AGD, automotive, elektronika), a także przetwórczej, logistycznej i wielu innych. Klientami FPS są największe polskie zakłady pracy, dzięki czemu spółka dysponuje szerokim doświadczeniem rekrutacyjnym i operacyjnym.

Oferujemy elastyczne rozwiązania HR dla biznesu - pracę tymczasową, outsourcing personalny oraz usługi rekrutacji stałych. Obecnie dla Klienta, poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Serwisant pojazdów szynowych

Miejsce pracy: Łódź


W ramach zajmowanego stanowiska, będziesz odpowiedzialny za:
przeglądy prewencyjne taboru kolejowego (elektrycznych zespołów trakcyjnych)
wykonywanie napraw (z zakresu elektryki, automatyki i/lub mechaniki)
obsługa maszyn i urządzeń podczas wykonywania przeglądów i napraw
nadzór nad właściwym funkcjonowaniem maszyn i urządzeń
diagnozowanie i usuwanie usterek
sporządzanie protokołów z wykonanych prac utrzymaniowych i serwisowych
przygotowanie i kontrola dokumentacji elektrycznej,

Zwrócimy szczególną uwagę na poniższe aspekty:
ogólna wiedza z zakresu elektrotechniki i mechaniki
umiejętność czytania schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej
samodzielność w działaniu i odpowiedzialność za powierzone zadania
umiejętność komunikacji i pracy w zespole

Dodatkowe atuty:
uprawnienia do eksploatacji, dozoru lub pomiarów urządzeń elektrycznych o napięciu powyżej 1kV

W ramach współpracy oferujemy:
zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie - z możliwością docelowego przejścia na umowę o pracę.
pracę w systemie jednozmianowym - średnio 8-10 godzin dziennie, rozpoczęcie pracy od godz. 7, możliwa praca w soboty
przy przejściu na umowę o pracę – premie, dofinansowanie do opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe, karty Multisport, pakiet socjalny
częste szkolenia i stała możliwość ponoszenia kwalifikacji,
dobre warunki i pracę w przyjaznej atmosferze,
zapewniamy możliwość zdobycia doświadczenia w niszowej branży – praca przy nowoczesnych pojazdach i możliwość zdobycia dużo większej wiedzy technicznej
pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie.

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu telefonicznego 576 877 775. CV proszę kierować pod adres: kamila.swies@fps-work.pl
 

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Foreign Personnel Service sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (90-227), ul. Wierzbowa 21/1, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Foreign Personnel Service sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: rodo[at]fps-work.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 Kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 576... 576877775Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry