Serwis klimatyzacji Opole Expert PHU

Szczegóły ogłoszenia

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „EXPERT” Mirosław Kukurowski zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług w zakresie instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. 
 
EXPERT świadczy fachowy montaż oraz serwis klimatyzacji i wentylacji. Montuje systemy klimatyzacji i wentylacji głównie w domach, biurach oraz budynkach przemysłowych i pozostałych. Ponadto branża firmy to solary – innowacyjne instalacje pozwalające na generowanie energii z promieniowania słońca, także instalacje sanitarne.
 
Firma zatrudnia kompetentnych specjalistów posiadających okazałe doświadczenie w sferze doboru, instalacji oraz serwisu urządzeń klimatyzacyjnych oraz do wentylacji. Przez cały czas ulepszają oni swoje umiejętności i uczestniczą w różnorodnego typu szkoleniach oraz kursach. Przy nabyciu urządzeń interesanci otrzymują tu też profesjonalny serwis, doradztwo w dyscyplinie użytkowania oraz ciągły kontakt z przedstawicielami w zakresie obsługi klimatyzacji oraz wentylacji.
 
Zakres zamówień firmy „EXPERT” to przede wszystkim województwo opolskie, a również ościenne województwa. Zapraszamy do zapoznania się z usługami!
 
 
Kontakt:
Klimatyzacja Opole Expert PHU
tel.: 601 892 551
email: expertmirek@op.pl
ul. Narutowicza 43; 49-340 Lewin Brzeski
http://klimatyzacjaopolskie.eu/

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 601... 601892551Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry