Kancelaria PARTNERZY świadczy usługi w zakresie pośrednictwa pracy. Agencja zatrudnienia - numer w rejestrze: 17662

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Samodzielna Księgowa

Miejsce wykonywania pracy: Gdynia

Zakres obowiązków:

- obsługa księgowa spółek prawa handlowego,
- sporządzenie bilansów, e-sprawozdań do KRS,
- przygotowywanie deklaracji VAT, CIT i PIT
- prowadzenie KPiR oraz ryczałtów,
- kontakt i obsługa Klientów,
- współpracowanie z instytucjami zewnętrznymi, m. in. US, NBP, GUS,
- poprawne oraz terminowe sporządzanie deklaracji, sprawozdań finansowych,

Wymagania:

- wykształcenie średnie ekonomiczne lub wyższe ekonomiczne,
- min. 2 lata doświadczenie w biurze rachunkowym
- dobra znajomość programu Symfonia FK,
- znajomość ustawy o rachunkowości,
- analityczne myślenie, praca w zespole, zaangażowanie.
- mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- przyjazną atmosferę w pracy,
- możliwość rozwoju zawodowego uwzględniając aspirację pracownika,
- praca w godzinach od 8.00 do 16.00 od poniedziałku do piątku,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@prawo-gdansk.pl z dopiskiem: Samodzielna Księgowa lub kontakt telefoniczny: 516-569-300 od pon.-pt. w godzinach 8.00-15.00.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli dot. przetwarzania danych osobowych :

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kancelarię Prawno-Finansową PARTNERZY z siedzibą w Gdańsku (80-219) przy Al. Zwycięstwa 35/2 moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.
Pozdrawia

Kancelaria Prawno-Finansowa PARTNERZY
80-219 Gdańsk, Al. Zwycięstwa 35/2

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.