Rzeźnik – mięso wieprzowe (DANIIA)

To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca za granicą Ringsted

Szczegóły ogłoszenia

Rzeźnik – mięso wieprzowe (rożne stanowiska)
Miejsce pracy: Dania
Obowiązki:
- obój, rozbiór mięsa wieprzowego
Wymagania:
- 2-3 lata doświadczenie na analogicznym stanowisku
- chęć podjęcia pracy na dłużej
Oferujemy:
- pracę na stałe bezpośrednio pod zakładem (na warunkach duńskich)
- pracę na pełny etat
- atrakcyjne wynagrodzenie; stawki nawet 232 dkk brutto

- zakład pomaga zorganizować mieszkanie
- pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem
Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV wraz ze zdjęciem na adres mailowy (mile widziane CV w języku angielskim) pod tytułem „Rzeźnik” lub kontakt telefoniczny: +48 538 389 078

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.