Szczegóły ogłoszenia

Rezonans Magnetyczny 3T w Warszawie
W centrum diagnostycznym Radio Medica wykorzystujemy najwyższej klasy aparat do badań rezonansem magnetycznym – MAGNETOM Spectra 3T marki Siemens. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii zapewniamy wysokiej klasy diagnostykę dla Pacjentów z Warszawy i nie tylko. Rezonans magnetyczny 3T to przede wszystkim wyższa dokładność badania, a co za tym idzie skuteczna metoda znajdowania odpowiedzi na potrzeby zdrowotne naszych pacjentów. Badania rezonansem magnetycznym 3T to w chwili obecnej najbardziej zaawansowana technika obrazowania, dzięki której można uzyskać dokładniejsze obrazy w porównaniu do aparatów o niższym natężeniu pola. Technologia 3T wykorzystywana jest w czołowych ośrodkach klinicznych w Polsce i na świecie. Należą do nich m. in. Centralny Szpital Kliniczny MSWiA oraz Wojskowy Instytut Medyczny.
Badanie rezonansem magnetycznym w przypadku klaustrofobii
 
W Radio Medica podchodzimy indywidualnie do każdego Pacjenta. Rozumiemy, że niektórzy z Państwa mają obawy przed badaniem rezonansem magnetycznym, przez ograniczoną przestrzenią. Nasi technicy zadbają o Państwa komfort podczas badania. Przede wszystkim zostaniecie Państwo wyposażeni w sygnalizator (specjalny przycisk), który pozwala na przerwanie badania w dowolnym momencie. Dodatkowo możliwe jest zamontowanie specjalnego lusterka, przez które można obserwować pracującego technika. Aby możliwie zwiększyć komfort dbamy o odpowiednią temperaturę w pomieszczeniu rezonansu. Aparat dysponuje także system nawiewów, które odczuwalnie pomagają dając poczucie świeżego powietrza. Ponadto Radio Medica wyposażona jest w aparat, który cechuje się krótkim otworem – 173 cm. To także poprawia komfort badania. Jeśli czujesz, że może Ciebie to dotyczyć, poinformuj nas o tym umawiając się na wizytę, a my zadbamy o Twój dodatkowy komfort podczas całego pobytu w naszej Klinice.
 
Nie bez znaczenia pozostaje także czas wykonywania badania. Dzięki jednemu z najszybszych aparatów w Warszawie robimy wszystko aby badanie było jak najkrótsze, uzyskując czas badania głowy poniżej 7 minut, co jest rekordowym wynikiem. Podany czas dotyczy procedury standardowej i może zostać wydłużony. Niektóre z badań możemy wykonać w pozycji odwróconej. W przypadku rezonansu stopy czy stawy skokowego, kolana, a nawet kręgosłupa lędźwiowego możliwe jest odwrócenie pozycji, co oznacza, że głowa przez cały czas pozostaje poza aparatem do rezonansu Zapraszamy również na badania Tomografii komputerowej oraz RTG https://radiomedica.pl/ https://www.facebook.com/mri.warszawa/?__tn__=%2Cd%2CP-R&eid=ARCte9RO0eVIFndIGgOa70xHEtLdILYpTE4XO2iwTkMCpwenc6Zz786fJwCxHyFmjSBD17S8nMGpyXNT

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 604... 604516745Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry