Przychodnia w Białymstoku - Centrum Medyczne Ryska. Cmryska.pl

To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Zdrowie Białystok

Szczegóły ogłoszenia

Centrum Medyczne Ryska z Białegostoku zapewnia profesjonalne usługi medyczne z obszaru wielu obszarów medycznych. Stawiając na prowadzone przez nas CM, masz gwarancję, że o Twój stan zdrowia zatroszczą się eksperci z długoletnim doświadczeniem i bogatą wiedzą. Prowadzona przez nas nowoczesna poradnia  oraz renomowany personel medyczny i pielęgniarski zagwarantuje Ci szybszy powrót do zdrowia w przyjaznych warunkach.
Nasze centrum medyczne  to komfortowa przychodnia zapewniająca wielopoziomową opiekę doktora rodzinnego w obszarze NFZ oraz dostęp do specjalistów mnóstwa dziedzin lekarskich.
Zapewniamy opiekę POZ dla dzieci i niemowląt,dorosłych a także usługi położnej środowiskowej. Na dodatek oferujemy darmowe lekcje w Szkole Rodzenia a także bezinwazyjny pomiar bilirubiny u nowo narodzonych dzieci. Naszą przeważającą domeną są także badania USG maluchów i dorosłych, wykonywane w naszej placówce. Wykonujemy różnorodny zakres badań ultrasonograficznych począwszy od usg piersi ,  po USG  w kierunku zwężenia odźwiernika skończywszy na USG tarczycy i wielu innych. Nawiąż kontakt z prowadzonym przez nas medycznym ośrodkiem Ryska - z pewnością sprostamy Twoim wymogom. Zagwarantujemy również wsparcie w odmiennych obszarach pomocy lekarskiej oraz przystępne godziny konsultacji. Jeżeli potrzebujesz profesjonalnej konsultacji  odwiedź nas!


https://www.cmryska.pl/

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 570... 570333222Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
Do góry