Szczegóły ogłoszenia

Zawsze na czas, Zawsze do celu.

Szofer Taxi Mrągowo jest najszybciej rozwijającą się korporacją taksówkową w regionie. Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w branży przewozowej. Naszym celem jest ciągłe tworzenie nowego, wyższego standardu obsługi klienta.

Z dbałości o Klienta pragniemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom Pasażerów spełniając postawione nam wymagania. W obsłudze klienta przyświeca nam hasło “Jesteśmy Uprzejmi”

Posiadamy sukcesywnie rosnącą flotę aut wysokiej klasy. Czystych i zadbanych – zarówno osobowych jak i bagażowych: Mercedes, Audi, i inne. Mając na uwadze bezpieczeństwo i komfort naszych klientów, wszystkie pojazdy wyposażone są w ABS, poduszki powietrzne i klimatyzację.

Dzięki nowoczesnej centrali telefonicznej, sieci komputerowej i wykwalifikowanym pracownikom oferujemy Państwu szybki kontakt z Prywatny Kierowca Szofer Mrągowo pod numerem telefonu +48 506 741 077, przez aplikacje, oraz strone www.szofertaxi.pl , gwarantujemy profesjonalną i miłą obsługę.

Szofer Taxi - Twoje Taxi - Przyjedziemy po Ciebie!

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 506... 506741077Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry