PRZENOŚNE Dmuchane Jacuzzi z podgrzewaczem do 40 C oz

Szczegóły ogłoszenia

Stwórz własne SPA WE WŁASNYM DOMU przecież zasługujesz na ten luksus.

Prezentowane jacuzzi firmy MSPA zapewni Ci relaks i niepowtarzalne doznania dzięki tysiącom podgrzewanych bąbelków Jacuzzi jest przenośne - w każdej chwili możesz zmienić jego rozmieszczenie. Ciesz się swoim prywatnym Spa przez lata! Nowoczesna technologia zastosowana w SPA zapewnia trwałość, stabilność i przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania. Kupując jacuzzi MSPA z akcesoriami masz 100% pewność, że wszystkie elementy są ze sobą kompatybilne
Idealne do relaksu w samotności lub z przyjaciółmi - jacuzzi jest 6 osobowe

PODGRZEWANIE WODY DO 40 C ZAWARTOŚĆ ZESTAWU: Dmuchane SPA o wymiarach 204 x 70 cm Wbudowany generator Ozonu Urządzenie z pompa filtrującą 140 dysz z bąbelkami Podgrzewacz do 40 stopni Piękna pokrywa zabezpieczająca do SPA Mata pod jacuzzi Pływająca dmuchana lodówka na drinki Pływający dmuchany uchwyt na drinki Dmuchany basen do zmoczenia stóp Pokrywa utrzymująca ciepło 2 komfortowe zagłówki Kłódka Uchwyt na napój Pudełko do łatwego przenoszenia/przechowywania Dozownik chemii basenowej Chemia basenowa 8 filtrów typu S1 + wkład filtra Uchwyt do demontażu filtra Elektroniczny panel sterowania (pilot) Instrukcja użytkowania Zestaw naprawczy Zestaw do czyszczenia

Na innych naszych aukcjach znajdą Państwo inne KOMPATYBILNE dodatki które można kupić do swojego SPA Sterowanie Pilot pozwalający użytkownikom w łatwy sposób zmieniać temperaturę, włączać lub wyłączać bąbelki i filtry REGULOWANE BĄBELKI Opatentowany 360-stopniowy system strumieni powietrznych wypełnia spa tysiącami bąbelków.

Naprzemiennie ustawione dysze dmuchają bąbelki w kierunku centrum spa, tworząc zrównoważony, wszechstronny masaż ciała. Teraz możesz dostosować doznania związane z bąbelkami poprzez 3-poziomową regulację intensywności. DYNAMICZNE STRUMIENIE POWIETRZA Ciepło wody pobudza krążenie i przyspiesza usuwanie nagromadzonego kwasu mlekowego, a wypór wody generowany przez 104-138 dynamicznych strumieni powietrza unosi w wodzie ciało użytkownika zdejmując nacisk ze stawów. GENERATOR OZONU O3 Zintegrowany ozonator to wyjątkowa funkcja w produktach z serii PREMIUM, ELITE I CONCEPT. Higiena ozonowa to najbardziej wydajna naturalna metoda zabijania szkodliwych organizmów w spa bez użycia chemikaliów. SYSTEM ZAPOBIEGANIA POWSTAWANIU LODU Co się stanie, jeśli temperatura nagle spadnie, ale nikogo nie będzie w domu? A co, jeśli użytkownicy będą chcieli zrobić sobie przerwę od używania spa i wrócić do korzystania z niego później? Zupełnie nowy SYSTEM ZAPOBIEGANIA POWSTAWANIU LODU będzie pilnował twojego spa, aby strzec granicy bezpiecznej temperatury. Gdy temperatura wody spadnie poniżej 4°C grzejnik włączy się automatycznie, aż woda zostanie podgrzana do 7°C. Rozwiązanie to pomaga zapobiegać przed zamarzaniem wody. System cyrkulacji, pompa i rura zostaną w ten sposób ochronione.

INTELIGENTNA FILTRACJA Zaawansowana 4-godzinna funkcja automatycznej filtracji z nowym wkładem filtracyjnym, który składa się z 90 zakładek i ma powierzchnię filtrującą 0,3m2, jest najbardziej wydajnym systemem filtracji na rynku.

ZMIANA WKŁADU FILTRA Aby zapewnić najlepszą jakość wody w spa, kontroler MSpa jest wyposażony w przypomnienie o wymianie wkładu filtra, dzięki czemu nie zapomnisz o wymianie wkładu filtra co 150 godzin. MATERIAŁ DWF Dzięki bardzo sztywnemu materiałowi DWF, nowa seria CONCEPT prezentuje niespotykany jak dotąd wygląd zewnętrzny oraz doskonałą trwałość i niewiarygodną lekkość. Jest to część łącząca klasyczny styl ze współczesnymi akcentami.

TECHNOLOGIA RHINO Nasze spa wykonane są z 6-warstwowej tkaniny Rhino-Tech. Jest to zaufany materiał, który składa się z sześciu warstw, takich jak: ochronna przed promieniami UV, PCV po obu stronach, warstwa tkaniny laminowanej, oraz dwustronnie wzmacniana warstwa powlekana. Jesteśmy dumni z tego ekologicznego materiału, który jest również odporny na mróz i rozdarcie. PODGRZEWANIE WODY DO 40 C TECHNOLOGIA CIEPŁA PCT Firma MSpa w swoich produktach stosuje technologię PTC (dodatni współczynnik temperaturowy) we wszystkich produktach spa.

Zapewnia to wrażenia ciepłego i komfortowego spa oraz szybkiego nagrzewania. Wysoce wydajna technologia ceramicznego nagrzewania Wyższa wydajność grzewcza w porównaniu do elementów grzewczych ze stali nierdzewnej Oszczędność energii i niskie koszty eksploatacji Dłuższa żywotność Patent MSpa PTC Pięć kluczowych zabezpieczeń: Ochrona grzałki Ochrona utraty temperatury Konstrukcja z podwójną izolacją Uziemienie ochronne rdzenia Całkowite odłączenie wody i energii elektrycznej

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 510... 510855048Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry