Szczegóły ogłoszenia

Witam,
zajmuję się amatorsko projektowaniem fasad domów na potrzeby poglądowego obrazu tego jak będzie on wyglądał po remoncie/wykonaniu elewacji. Mam już wstępne doświadczenie w wykonywaniu tego typu prac, także nie powinno dla mnie stwarzać problemu czy to wykonanie projektu małego domostwa, czy większych budynków typu hala produkcyjna.
Pragnę jednak podkreślić, że zajmuję się wyłącznie projektami poglądowymi, nie wykonuję stricte schematów architektonicznych, które mogłyby posłużyć jako rysunek podczas stawiania budynku.
Cena jest dosyć niska, gdyż tak jak wspomniałem jeszcze się uczę [choć wydaję mi się, że moje wcześniejsze prace aż tak bardzo nie odrzucają :-)], a sam cel ogłoszenia jest formą dorobienia sobie nieco na czynsz, gdyż jestem jeszcze studentem :).

Cenę pozostawiam do negocjacji, gdyż rzecz jasna innej kwoty można się spodziewać za mały, nieskomplikowany domek w porównaniu do dużego budynku z wieloma detalami.

Nauczony doświadczeniem z poprzednich projektów dodaję 3 darmowe zmiany w projekcie jakich zażąda sobie klient, gdyż nie raz po obejrzeniu pracy, kupujący chciałby sprawdzić jakby wyglądał budynek w innych wariantach kolorystycznych, bądź po dokonaniu innych drobnych zmian. Każda kolejna zmiana w projekcie jest liczona jako dodatkowe 50zł.

Wykonuję zlecenia w okolicach Krakowa i Tarnowa. Po uprzednim dogadaniu terminu przyjeżdżam na miejsce dokonując zdjęć budynku oraz zmierzenia najistotniejszych elementów.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą to prosiłbym przed zadzwonieniem o SMSa, gdyż nie zawsze mam jak odebrać z racji zajęć na uczelni, oddzwonie jak tylko będę w stanie :)

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 535... 535985975Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry