Profesjonalny masaż z dojazdem w Twoim domu Poznań

Szczegóły ogłoszenia

Mam do zaoferowania zabiegi, w których wykorzystuje swój wachlarz wiedzy, pasji oraz doświadczenia zawodowego jak i akademickiego.

Rodzaje masaży które wykonuje :
*Tkanek głębokich
*Klasyczny
*Relaksacyjny
*Drenaż Limfatyczny
*Izometryczny
*Centryfugalny
*Sportowy
*Orientalny
*Tensegracyjny
*Przyrządowy
*Masaż lodem
*Masaż bańką chińską
*Masaże w jednostkach chorobowych
*Masaże z elementami fizjoterapii.

Diagnostyka oraz konsultacja zawsze gratis!!!

Na potrzeby klienta/pacjenta przy konkretnym schorzeniu/problemie zdrowotnym mogę zaplanować program ćwiczeń i rehabilitacji oraz dobrać indywidualne ćwiczenia dla poprawy kondycji, zniwelowania dotychczas odczuwalnych dolegliwości oraz tym samym poprawy jakości życia. Służę pomocą w kwestii doboru sprzętu do rehabilitacji.

Masaż wykonuje się na profesjonalnym stole do masażu marki Habys, co zapewnia odpowiedni komfort oraz bezpieczeństwo podczas zabiegu. Do masażu wykorzystuje olejki / talk które spełniają swoje przeznaczenie i nie zawierają alergenów. Zapełniam higienę i wysoką kulturę osobistą.

Co do czasu, ceny zabiegu czy ilości zabiegów nie mogę powiedzieć jednolicie gdyż każda dolegliwość czy choroba bądź dysfunkcja wymaga innej strategii działania. Wszystkie dokładne informacje można dostać wstępnie po rozmowie telefonicznej a wszystkie szczegóły po wywiadzie.


Krótko o mnie: Spośród wielu moich pasji masaż jest jedną z nich. Jako były zawodowy sportowiec od zawsze interesowała mnie mechanika ciała człowieka, w jaki sposób oddziaływają tę lub inne bodźce na człowieka i w jaki sposób można wykorzystać je by pomóc w tej lub innej dolegliwości czy chorobie.

Dlatego ukończyłem WSCKZiU nr 1 w Poznaniu Medyczne Studium Zawodowe co dało mi możliwość nabycia cennego doświadczenia zawodowego zarówno jak w teorii tak i w praktyce. By poszerzać swoje kwalifikację ukończyłem fizjoterapie na Poznańskiej Akademii Wychowania Fizycznego uzyskując tytuł licencjata fizjoterapii oraz Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu uzyskując tytuł magistra. Dzięki danemu polaczeniu, posiadam umiejętności nieizdebne przy pracy nie tylko z różnorodnymi dysfunkcjami, ale także stanami chorobowymi

Dojazd na terenie Poznania zawsze gratis. (Cena za dojazd w okolicy poznania oraz woj. Wielkopolskiego do uzgodnienia)

Dodatkowo również rozmawiam w języku ukraińskim, angielskim i rosyjskim oraz podstawowym niemieckim.


Zapraszam do kontaktu oraz bezpłatnej konsultacji telefonicznie, drogą mailową, przez dany serwis.


Serdecznie pozdrawiam
Michał

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 794... 794573919Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry