Flexcraft Polska Sp. z o.o. jest międzynarodową Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 273. Specjalizujemy się zarówno w pośrednictwie pracy na terenie RP, jak i delegowaniem pracowników do krajów UE.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Pracownik produkcji - Tłocznia
Miejsce pracy: Opole

Opis stanowiska pracy:
  • Pakowanie części do kontenera,
  • Sprawdzanie jakości pakowanych części,
  • Obsługa pras tłoczących,
  • Dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy.

Oferujemy:
  • Pracę w systemie trzyzmianowym,
  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy,
  • Stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Od kandydatów oczekujemy:
  • Mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej,
  • Duża motywacja do pracy,
  • Odpowiedzialnego podejścia do wykonywanych obowiązków,
  • Predyspozycji do pracy stojącej.

Prosimy o załączenie oświadczenia Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014r. poz.1182.

Poleć ogłoszenie znajomym:
Booking.com

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych