Pracownik produkcyjny do przyuczenia w ocynkowni

Szczegóły ogłoszenia

PRACA od czerwca – Niemcy, 88319  Aitrach
Typowi pracownicy produkcyjni / magazynowi do przyuczenia w branży.
ze znajomością j. niemieckiego w stopniu podstawowym i samochodem

Miejsce pracy: Niemcy, 88319  Aitrach

Obowiązki:
Pracownicy będą zajmować się liczeniem towaru do ocynkowania, składowaniem, czyszczeniem, czyli są to proste czynności typowo produkcyjne.
ZAGWARANTOWANE SZKOLENIE
Czynności  w zakresie zbrojenia:
- Prawidłowe zamocowanie materiału ocynkowanego do belki poprzecznej za pomocą odpowiednich zawiesi z uwzględnieniem dopuszczalnej nośności belki poprzecznej ocynkowanej.
- Kontrola belki podnoszącej pod kątem przeciążenia.  Dostarczenie belki podnoszącej dla VBL.
Czynności  w zakresie tynkowania:
- Usunięcie ocynkowanego materiału z trawersu.  Oczyszczanie towaru zgodnie z obowiązującymi przepisami DIN EN ISO 1461.
- Usuwanie cynku i pozostałości popiołu.  Naprawa uszkodzeń.
- Przebudowa punktów kontaktowych.  Pakowanie i kompletacja towarów.
Czynności  w kotle  galwanizacyjnym:
- Usuwanie popiołu cynkowego z poziomu wanny cynkowej za pomocą zgarniaczy.
- Uzyskanie metalicznie jasnego poziomu kąpieli cynkowej przed / przy wyciąganiu trawersy z kąpieli cynkowej.  Usuwanie końcówek cynku z jeszcze gorącego materiału wiszącego na przenośniku poprzecznym.

Oczekujemy:
- doświadczenie na produkcji
- mile widziane doświadczenie w ocynkowni
- znajomości języka niemieckiego w stopniu podstawowym
- dojazdu do Niemiec własnym samochodem (dodatek na paliwo)

Naszym Pracownikom oferujemy:
- stawkę 12,93 €/1h bruto i (30 dni urlopu),
- darmowe zakwaterowanie,
- dodatek na paliwo,
- pracę od poniedziałku do piątku (jeżeli będzie zapotrzebowanie praca w sobotę, pierwsza zmiana)
8 godz. max. 10 godzin dziennie. Dwie zmiany: od 6:00 do 14:40 i od 15:00 do 23:00;
- umowa polska zlecenie, składki odprowadzone do ZUS (emerytalne, rentowe, społeczne, zdrowotne), podatek do Niemiec.

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.