Pracownik produkcji- lekka praca

To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca fizyczna Łódź

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Pracownik produkcji (również z orzeczeniem)

Zadania:
• Produkcja pianki zabezpieczającej do sprzętów RTV (praca stojąca)
• Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:
• Dyspozycyjność do pracy 2-zmianowej (pon.-pt.: 6-14, 14-22)
• Sprawność manualno-ruchowa
• Sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową;
• Stała pensja i system premiowy, możliwość pracy w weekendy (dla chętnych)
• Przyjazna atmosfera pracy;
• Wynagrodzenie zawsze na czas;
• Dostęp do pakietu benefitów: karty Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe PZU;
• Dodatek na cele rehabilitacyjne 500 zł. brutto raz na kwartał (przeznaczony dla osób niepełnosprawnych).

Jesteśmy otwarci na współpracę z osobami niepełnosprawnymi.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV bądź kontakt telefoniczny Tel.  668 895 930.

Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych