Pracownik produkcji, Czechy - Mosnov k. Ostrawy, z zakwaterowaniem

To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca za granicą Mošnov

Poszukujemy dla naszego znaczącego klienta, zajmującego się produkcją felg samochodowych odpowiedzialnych pracowników.

Miejsce pracy: Mošnov, Czechy

Kontakt:
+420735764357 (prosze nie zapomniec o numerze kierunkowym)

Zapraszamy na obejście produkcji!

Zakres obowiązków:
- operator szlifierki PDV
- kontrola jakości felg aluminiowych – zmienianie stanowisk
- kontrola wizualna
- manipulacja z felgami samochodowymi

Oferujemy:
- po roku możliwość zarobku ok. 30 000 kc!
- wynagrodzenie podstawowe: 90 kc/h – w pierwszym miesiącu dodatek szkoleniowy 25 kc/h
- od drugiego miesiąca czekają na Ciebie: bonus za obecność 1500 kc, miesięczne premie do 20 % od miesięcznego wynagrodzenia brutto (średnio ok. 3000 kc)
- dofinansowanie transportu – 1,6 kc/km (w obie strony) lub darmowe zakwaterowanie w pobliżu firmy
- dofinansowanie posiłków w firmowej stołówce – wybór z kilku ciepłych dań
- stabilne zatrudnienie w oparciu o czeską umowę o pracę
- 25 dni urlopu
- 3 zmianowy system pracy (zmiany po 8h)
- bonus na start 3 000 kc

Dodatkowo oferujemy pomoc z transportem z dworca autobusowego lub kolejowego do miejsca zakwaterowania oraz pomoc przy badaniach lekarskich.

Wymagania:
- Odpowiedzialność, samodzielność
- Punktualność
- Brak nałogów

W razie zainteresowania prosimy o przesyłanie CV na adres: praca.rekrutacja.cz@gmail.com lub o telefon pod numer: +420735764357

Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych