Pracownik produkcji, Czechy - Bruntál, zakwaterowanie

To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca za granicą Bruntál

Poszukujemy dla naszego klienta odpowiedzialnych pracowników na stanowisko: pracownik produkcji.
Miejsce pracy: Bruntál, Budišov

Kontakt: +420735764357 (proszę pamiętać o numerze kierunkowym!)

Oferujemy:
- średnie wyngarodzenie brutto w wysokości 21 000 Kč
- wynagrodzenie podstawowe 71,50 Kč/h
- dodatek za zmiany nocne 12%, dodatek za zmiany popołudniowe 3 Kč/h
- bonus za zmiany weekendowe: 60%
- bonusy za pracą indywidualną
- praca w systemie 8h zmian od pon-pt
- dofinansowanie posiłków w wysokości 55%
- 20 dni urlopu (po odpracowanym roku 25 dni)
- DARMOWE ZAKWATEROWANIE

Zakres obowiązków:
- obsługa pras do tłoczenia części plastikowych
- odbieranie części z linii, kontrola wizualna
- obsługa ręcznego pilnika
- układanie i pakowanie produktu do pudeł

Wymagania:
- odpowiedzialność
- punktualność
- samodzielność

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres: @ lub o kontakt telefoniczny pod numer: +420735764357

Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych