Pracownik produkcji // 3.900 zł // od zaraz

Szczegóły ogłoszenia

Pracownik produkcji // od zaraz
Miejsce pracy: Namysłów

APLIKUJ: https://pl.mygigroup.com/landing

Oferta:
Umowa o pracę- bezpośrednio z naszym Klientem
• Praca w systemie 3-zmianowym, 4-brygadowym
Stawka do 3.900 zł brutto (podstawa, premia i dodatki)
•  Możliwość zatrudnienia "od zaraz"
•  Benefity: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, pracowniczy program emerytalny,
szkolenia i działania rozwojowe, wczasy pod gruszą, Kafeteria MyBenefit + inne dodatki.
Zadania:
• Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
• Bieżąca kontrola procesu produkcyjnego
• Utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy
Oczekiwania:
•   Doświadczenie w pracy przy produkcji
• Wykształcenie minimum zawodowe
• Mile widziana książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych lub chęć jej wyrobienia
Agencja pracy Gi Group - posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.