Poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: osoba sprzątająca
 Miejsce pracy: Legnica

Oferujemy:
-przyuczenie do wykonywanych zadań,
-stabilną pracę,
-terminowe wynagrodzenie,

 Zadania:
- utrzymanie w czystości w pomieszczeniach:
*zamiatanie, odkurzanie, mycie podłóg,
*opróżnianie koszy na śmieci,
*przecieranie na wilgotno blatów, stołów.

lub

-prace porządkowe na terenach zielonych:
*grabienie liści,
*koszenie trawy.

 Wymagania:
-zaangażowanie w pracę
-solidne wykonywanie zadań
-mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

 Osoby zainteresowane proszone są o:
 -kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00 pod nr tel. 510 015 576  , 510 013 508    . Po godzinie 16.00 prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 71 711 01 44

-przesłanie CV przez portal olx.pl

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.
Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 53-111, ul. Ślężna 118.

Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.