Szczegóły ogłoszenia

Poszukujemy osoby na stanowisko: pracownik ochrony
Miejsce pracy: Polkowice
Praca w systemie 12-godzinnym

 Oferujemy:
- stabilną pracę
- terminowe i stabilne wynagrodzenie

  Zadania:
-fizyczna ochrona mienia,
-obsługa monitoringu wizyjnego,
-patrole.

Oczekiwania:
- niekaralność, dyspozycyjność,
- mile widziane doświadczenie w pracy w ochronie,
-mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Osoby zainteresowane prosimy o:
- kontakt telefoniczny: od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-15.00 pod nr Tel. 510 015 576   . Po godzinie 16.00 prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 71 711 0 144

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.