pracownik magazynu (I zmiana) - praca w Toruniu

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy w Toruniu na stanowisku: pracownik magazynu.

Obowiązki:
-wsparcie działu magazynu przy kompletowaniu zamówień,
-kontrola dostaw pod kątem jakościowym,
- proste prace montażowe (reduktory, motoreduktory).

 Wymagania:
-doświadczenie w pracy montera lub magazyniera
-umiejętność obsługi komputera (programu magazynowego),
-mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
-gotowość do pracy na I zmianę.

Oferujemy:
-umowę o pracę,
-pracę na pełen etat,
-praca na I zmianę (godz. 8-16, od poniedziałku do piątku),
-wynagrodzenie od 2 800 zł brutto/mc,
 -zatrudnienie od zaraz w Toruniu,
-możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane i spełniające wymagania proszone są o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji na adres e-mail: info@fair-torun.pl.

Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych