Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.
Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Dla swojego Klienta ZF TRW przy ul. Legionów w Częstochowie poszukujemy na stanowisko: PRACOWNIK MAGAZYNU

Opis stanowiska:
- obsługa wózka elektrycznego,
- dowóz komponentów na halę produkcyjną,
- układanie kartonów na paletach, na regałach magazynu.

Oferujemy:
- szkolenie stanowiskowe,
- pracę w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku,
- wynagrodzenie godzinowe 18,00 zł brutto/h,
- premię produkcyjną oraz frekwencyjną,
- odzież roboczą,
- ciepłe i zimne napoje,
- bezpłatny dojazd na terenie Częstochowy,
- bezpłatne korzystanie z basenów krytych,
- dodatek do godzin nocnych,
- możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Wymagania:
- wykształcenie min. zawodowe,
- uprawnienia na wózki widłowe z UDT - warunek konieczny,
- dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt:
- telefoniczny pod numerem 508 024 447,
- osobisty w siedzibie biura Work Service Częstochowa, ul. Tadeusza Kościuszki 2a
- rejestracje na stronie internetowej www.workservice.pl.

Prosimy o dołączenie klauzul: "Wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją w bazie kandydatów przez Work Service S.A. co pozwoli wziąć mi udział w kolejnych procesach rekrutacyjnych" "Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym spółkom zależnym i powiązanym z Work Service S.A. w rozumieniu przepisów Kodeksu spółek handlowych oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi.".

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu ul. Gwiaździsta 66. Dane, które dobrowolnie nam przekazałeś możesz poprawić lub usunąć w dowolnym momencie. Przekazując nam swoje dokumenty rekrutacyjne wyrażasz zgodę byśmy przetwarzali Twoje dane w związku z prowadzoną rekrutacją.

Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.