Pracownik (k/m) ds. wprowadzania danych – wsparcie działu HR

To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca za granicą Lingen

Szczegóły ogłoszenia

Miejsce pracy Lingen (Ems)

Zakres obowiązków:

  •           Zakładanie cyfrowych akt osobowych pracowników
  •           Wprowadzanie danych do systemu w języku niemiecki
  •          Kontrola czasu pracy pracowników zewnętrznych
  •          Wsparcie działu księgowości
  •          Prace biurowe w dziale personalnym
Oferujemy:

  •           Nowoczesne stanowisko pracy
  •           Różnorodny zakres obowiązków z perspektywą długoterminowego zatrudnienia
  •           Kulturę przedsiębiorstwa opartą na partnerstwie i współpracy w zmotywowanym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 1800 € brutto/miesiąc w zależności od doświadczenia
  • Komfortowe zakwaterowanie
Wymagania:

  •           Minimum wykształcenia średniego
  •           Doświadczenia w pracy w dziale personalnym (praktyki również mile widziane)
  •           Dobrej znajomości obsługi pakietu MS Office
  •           Dokładności, samodzielności
  •           Dobrej znajomości języka niemieckiego (min. B1) – warunek konieczny
  •          Zdolności do szybkiego dostosowania się do sytuacji oraz umiejętności pracy w zespole
  •           Prawo jazdy mile widziane

Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.