Agencja pracy HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp. K. działa na polskim rynku w oparciu o wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 12982. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej, świadczącą kompleksowe usługi z branży HR.
INWENTARYZACJE W NIEMCZECH - różne miasta!
Atrakcyjna oferta pracy dla grup/par/ pojedynczych osób
Obowiązki:
  •     proste czynności inwentaryzacyjne na terenie sklepów wielkopowierzchniowych,
  •     liczenie produktów,
  •     skanowanie i metkowanie towarów,
  •     dodatkowo możliwość objęcia stanowiska kierowcy lub koordynatora grupy - więcej opowiem telefonicznie
Wymagane kwalifikacje:
  •     umiejętność sprawnego liczenia,
  •     mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  •     znajomość języka niemieckiego będzie atutem, dzięki czemu obejmiesz stanowisko Koordynatora grupy,
  •     precyzja i dokładność
Naszym Pracownikom oferujemy:
  •     pracę zespołową w nowoczesnej agencji zatrudnienia w oparciu o umowę zlecenie,
  •     zapewnione 110h miesięcznie (przy pełnym miesiącu i 100% obecności każdego dnia w pracy),
  •     pełne ubezpieczenie i odprowadzone składki na terenie Polski,
  •     sprawdzone i pewne miejsce pracy,
  •     pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności,
  •     stawka: 10,50 Euro brutto/h – liczący,
  •     kierowca+liczący 10,50 Euro brutto/h,
  •     koordynator grupy 8 osobowej - 10,95 Euro brutto/h - wymagany język niemiecki,
  •     w godzinach między 23:00 a 6:00 stawka wynosi 13,13 euro brutto/h
  •     darmowe zakwaterowanie i dojazdy do pracy na terenie Niemiec

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.