Pracownik Gospodarczy / Porządkowy

Miejsce pracy: Warszawa (Targówek)

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami.
Nr tel.: 787 096 990
Lub zostaw kontakt do siebie - przycisk APLIKUJ!

Oferujemy:
PRACA OD ZARAZ!!!
Umowa (17 PLN brutto-godzina)
Możliwość pracy na 2 zmiany (6-14;14-22)
Niezbędne narzędzia do pracy
Dodatki, dobrą atmosferę, wsparcie i szacunek przełożonego

Oczekujemy:
Chęci do pracy.
Mile widziana dostępność od jutra!

Zadania:
Zbieranie wózków na parkingu. Zbieranie kartonów folii, praca na rampie.

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.