Pracownik - branża spożywcza - BEZ DOŚWIADCZENIA

Agencja pracy HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp. K. działa na polskim rynku w oparciu o wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 12982. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej, świadczącą kompleksowe usługi z branży HR.
Dla naszego klienta poszukujemy pracowników produkcyjnych w branży spożywczej. Firma jest specjalistą w zakresie drobiu, wołowiny i wieprzowiny, a także produktów wegetariańskich i wegańskich.
Poszukujemy Pracowników z doświadczeniem w pracach magazynowo-produkcyjnych. Nie jest wymagany język niemiecki!
Konieczne auto do dyspozycji oraz chęć podjęcia pracy od 01.07.2021r. na minimum 6 msc.!

Obowiązki:
  • Załadunek taśmy różnymi komponentami produktu
  • Ważenie, etykietowanie i pakowanie wyprodukowanych towarów
  • Kontrola wizualna i jakościowa
  • Utrzymanie i sprzątanie miejsca pracy zgodnie z określonymi standardami higieny.
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie na poziomie 10,50€ - 15,50€ brutto/h w zależności od godzin pracy
  • Praca na dwie zmiany 04:30 (05:00) - 13:30 (14:00) oraz 13:30 (14:30) - 22:00 (23:30)
  • Zatrudnienie w firmie o prawie 4-letnim doświadczeniu na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • Niemieckie świadczenia
  • 35 dni urlopu płatnego w ciągu roku
  • Możliwość nadgodzin - praca w soboty
  • Po 6 msc. podwyżka
  • Zakwaterowanie płatne ok. 250€/msc.
Osoby zainteresowane są proszone o wysłanie aktualnego CV.
Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.