PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY CENTRUM MEDYCZNE

Miejsce: Centrum Medyczne Severux, ul. Katowicka 157, 41-500.

Stanowisko: pracownik administracyjny.

Wymiar czasu pracy: do uzgodnienia.

Zakres obowiązków:

- kompleksowa obsługa pacjentów przyjmowanych w centrum (na miejscu i telefonicznie),

- współpraca z personelem medycznym (np. tworzenie terminarza pracy kliniki, raportowanie wykonywanych procedur i sprawdzanie prawidłowości wystawianych dokumentów księgowych),

- odtwarzanie i przepisywanie badań radiologicznych,

- obsługa bieżących zamówień centrum w działce medycznej np. leki, środki czystości, odpady medyczne oraz administracyjnej np. reklama, portal znany lekarz,

- zarządzanie obiegiem korespondencji i dokumentów (np. poczta, mail, faktury),

- aktualizacja informacji centrum na stronie internetowej oraz profilu facebook,

- dbanie o utrzymanie porządku i czystości w pomieszczeniach centrum.

Wymagania:

- preferowane wykształcenie wyższe pielęgniarskie lub inne pokrewne medyczne,

- preferowane doświadczenie w pracy związanej z obsługą klienta w sektorze ochrony zdrowia,

- znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,

- doświadczenie w pracy z kasą fiskalną i terminalem płatniczym,

- wysoka kultura osobista i komunikatywność,

- wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne – dokładność i zaangażowanie w trakcie wykonywanych obowiązków,

- umiejętność pracy w zespole,

- umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych,

- dyspozycyjność.

Oferujemy:

- uczciwe wynagrodzenie,

- możliwość rozwoju,

- pracę w gronie profesjonalistów,

- miłą atmosferę i dobrą organizację pracy.

Aplikację wraz ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres mailowy kontakt@severux.pl.

Poleć ogłoszenie znajomym:
Booking.com

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.