Pracownik administracyjno-biurowy z językiem niemiecki

Beliani należy do najszybciej rozwijających się graczy eCommerce w Europie i szybko się rozrasta.

Pracownik administracyjno-biurowy z językiem niemieckim
Location: Wietzendorf

Poszukujemy osoby, która wesprze codzienną pracę kierownika magazynu w zadaniach administracyjno-biurowych, takich jak:
  • Kontakt i koordynacja współpracy z zewnętrznymi dostawcami w języku niemieckim
  • Nadzór nad wynajmem mieszkań pracowniczych - umowy, warunki mieszkaniowe, kontakty z dzierżawcami i dostawcami mediów
  • Asystowanie w sprawach urzędowych zarówno firmowych jaki i wsparcie dla pracowników
  • Prowadzenie dokumentacji administracyjnej magazynu - współpraca z działem finansów i administracji
  • Dbanie o właściwy obieg pism i informacji wewnątrz firmowych; archiwizacja dokumentów
  • Organizacja i koordynacja wyjazdów służbowych
  • Wspieranie pracowników w bieżących sprawach
  • Współpraca z innymi działami w firmie aby wszelkie procesy administracyjne działały poprawnie
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min B2) warunek konieczny
  • Prawo jazdy kat. B
  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy
  • Łatwość nawiązywania kontaktów, otwartość
  • Łatwość w budowaniu i utrzymywaniu profesjonalnych relacji z zewnętrznymi dostawcami usług
  • Chęć wyjazdu do Niemiec na dłuższą współpracę - możliwe, zjazdy do Polski co kilka tygodni
Oferujemy:
  • Stabilną i ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w branży e-commerce
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Codzienny kontakt z językiem obcym
  • Zakwaterowanie w mieszkaniach pracowniczych
  • Bezpłatne dojazdy z miejsca zamieszkania do pracy
  • Możliwość pracy z biura w Szczecinie co kilka tygodni

Dla nas liczy się każdy głos, każda perspektywa. Dlatego też jesteśmy dumni, że zapewniamy naszym pracownikom równe szanse i cenimy różnorodność. Wywodzimy się z różnych tradycji i kultur, każdy z nas ma inne doświadczenia i punkt widzenia.

Chętnie poznamy Twoje!

Wyślij swoje CV już dziś!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.