Pracownica w sortowni odzieży używanej

Szczegóły ogłoszenia

PRACOWNIK SORTOWNI ODZIEŻY

Zadania:
• Praca przy sortowaniu odzieży w Ostrowie Wielkopolskim, ul. Wiejska 18.

Wymagania:

• Dyspozycyjność do pracy,
• Rzetelność , uczciwość,
• Chęć zaangażowania oraz nauki,
Praca dla kobiety w wieku 25-45 lat, od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15, na cały etat. Stawka 13,70zł/h brutto . Umowa zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę.

Zainteresowanych prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 pod numerem telefonu 723227266 oraz o przesyłanie cv pod adres @
Z dopiskiem SORTOWNIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych