Praca zagranicą elektromechanik

Warsztat samochodowy w Mannheim (Niemcy) poszukuje pracowników na następujące stanowiska:
ELEKTROMECHANIK / MECHANIK SAMOCHODOWY
MONTAŻYSTA INSTALACJI GAZOWYCH LPG
OPIS STANOWISKA:
  • wykonywanie bieżących napraw pojazdów samochodowych
  • samodzielne diagnozowanie usterek i wykonywanie serwisów
WYMAGANIA:
  • doświadczenie w naprawach samochodów osobowych i busów do 3,5T
  • komunikatywność i dobra organizacja pracy własnej
  • zaangażowanie i dokładność w działaniu
  • prawo jazdy kategorii B
OFERUJEMY:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • korzystne warunki zatrudnienia
  • wysokiej klasy narzędzia i sprzęt do przeprowadzania diagnostyki i naprawy
  • możliwość organizacji zakwaterowania
KONTAKT:
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt telefoniczny (+49)176 201 069 29 (WhatsApp) lub mailowy: info@getriebestore.de

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.