Praca w sklepie ogólnospożywczym Lewiatan Nowa Cerekwi

Zatrudnię do pracy osobę umiejącą sobie zorganizować czas pracy w sklepie spożywczym w systemie dwuzmianowym.

Opis stanowiska:
praca na sali sprzedażowej samoobsługowej

Praca na pełny bądź niepełny etat w godzinach otwarcia sklepu tj. między godziną 7 a 22 również w weekendy.

Jakie będą Twoje zadania:
- wykładanie towaru oraz dbanie o jego odpowiednią ekspozycję
- przygotowywanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych
- dbanie o uprzejmą, staranną i sprawną obsługę klienta
- odbieranie dostaw z towarami (dbanie o właściwą gospodarkę towarową)
- obsługa kasy fiskalnej (chęć przyuczenia)
- dbanie o czystość, porządek lokalu i dbanie o dobry wizerunek firmy

Czego oczekujemy od Ciebie:
- znajomości podstawowych zasad obsługi klienta
- energicznej i przyjaznej osobowości
- punktualności
- sumienności i zaangażowania w wykonywaniu obowiązków
- uczciwości
- umiejętności pracy w grupie oraz znajomości zasad prawidłowej komunikacji z klientami i współpracownikami

Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
Mile widziana książeczka sanepidu.

Co Ci zapewnimy:
- stabilne zatrudnienie
- umowę o pracę
- wynagrodzenie wypłacane w terminie
- pracę w systemie dwuzmianowym
- miłą atmosferę w pracy
- premie za pracę w weekendy

Wszystkich chętnych prosimy o wysyłanie swoich CV na adres email: praca[małpka]nclewiatan.pl

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.