Praca w Holandii - wysoka stawka! Wyjazd możliwy

To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca za granicą Amsterdam

Szczegóły ogłoszenia

Praca w Holandii - wysoka stawka! Wyjazd możliwy od zaraz! - Praca od zaraz
 
13,44 euro brutto/h
Holandia, Amsterdam
Recykling
Praca tymczasowa
 
Jeśli posiadasz uprawnienia do obsługi wózków widłowych – ta oferta czeka na Ciebie. Aplikuj i wyjedź do Holandii z Contrain!
 
Szczegóły:
 
 • praca dla osób z doświadczeniem w pracy produkcyjnej oraz uprawnieniami na wózki widłowe
 • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym mile widziana
 • praca polega na demontażu sprzętu elektrycznego i rozkładaniu go na części, a następnie sortowaniu metali
 • praca przy taśmie
 • tryb zmianowy
 
Atuty pracy:
 
 • stawka: 13,44 euro brutto/h*
 • praca na dwie zmiany
 • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie wypłacane w walucie (€)
 • darmowe testy na Covid-19
 • legalne zatrudnienie i ubezpieczenie na terenie Holandii
 • wsparcie w organizacji transportu
 • komfortowe zakwaterowanie
 • możliwość długotrwałej współpracy
 • pracę w firmie specjalizującej się w recyklingu żelaza, metali i elektroniki znajdującej się w tętniącym życiem Amsterdamie, oferującym przyjezdnym wiele atrakcji (liczne zabytki, muzea, teatry, kina, restauracje)
 • możliwość wzięcia udziału w programie poleceń i otrzymania do 500zł za polecenie znajomego do pracy
 
*łącznie z dodatkiem urlopowym oraz wakacyjnym otrzymywanym za każdą normatywną godzinę pracy (bez nadgodzin i godzin specjalnych)
 
Agencja zatrudnienia – numer wpisu 5612
 
Informujemy, iż Współadministratorami Pana/Pani danych osobowych są Agencje Pracy Tymczasowej: Contrain Poland Sp. z o.o. ul. Towarowa 35, 61-896 Poznań oraz Contrain sp. z o.o., ul. 3-go Maja 14, 93-408 Łódź. Możecie się Państwo z nami skontaktować pod adresem e-mail: kontakt@contrain.pl lub marketing@contrain.pl
Współadministratorzy powołali Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym możecie się skontaktować pod adresem e-mail: iod@contrain.pl
a/ Pana/Pani dane przetwarzane będą na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody, oraz na podstawie art. 22[1] k.p. w celu rekrutacji prowadzonych przez Współadministratorów.
b/ Pani/Pana dane będą ujawniane odbiorcom świadczącym obsługę systemów IT oraz firmom świadczącym usługi kadrowo-płacowe dla Współadministratorów.
c/ Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy
d/ Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych do innego administratora. Pani/Pana żądania mogą być kierowane na wyżej wymieniony adres e-mailowy, bądź mogą być składane osobiście w siedzibie Contrain Sp. z o.o. ul. 3-go Maja 14a w Łodzi.
e/ W każdym czasie przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody na dalsze przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych. Dyspozycję cofnięcia zgody należy przesłać drogą elektroniczną na wskazany wyżej adres e-mail, albo złożyć ją bezpośrednio w siedzibie Contrain Sp. z o.o. ul. 3-go Maja 14a w Łodzi . W przypadku cofnięcia zgody, przetwarzanie danych dokonywane przed złożeniem oświadczenia, będzie w pełni legalne.
f/ Podanie danych osobowych w zakresie opisanym w art. 22[1] k.p. jest obowiązkowe, w pozostałym zakresie jest dobrowolne, i stanowi warunek konieczny do wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Współadministratorów. Brak podania danych osobowych uniemożliwia wzięcie udziału w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Współadministratorów.
g/ Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego sprawującego kontrolę nad legalnością i prawidłowością przetwarzania danych osobowych.
h/ Pani/Pana dane nie będą przekazywane do krajów spoza obszaru UE oraz do organizacji międzynarodowych
i/ wobec Pani/Pana danych osobowych nie będą podejmowane zautomatyzowane decyzje (decyzje bez udziału człowieka), nie będą też one podlegały profilowaniu.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 503... 503193303Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

 • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
 • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
 • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry