Praca w Holandii na produkcji-KWIATY.

Szczegóły ogłoszenia

AKCJA Walentynki 2020!!!
 Agencja pracy Bestenwest work Sp. z o.o. (nr. 13657) poszukuje dla swojego holenderskiego klienta osób do pracy przy kwiatkach.

Zakres obowiązków:
-pakowanie, sortowanie kwiatków, bukiety ręczne, bukiety bandowe, kwiaty doniczkowe, planty.

Początek pracy:
-wyjazd już  w STYCZNIU!

Oferujemy:
-atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane co tydzień na konto pracownika
-opiekę polskich koordynatorów
-zakwaterowanie na terenie Holandii oraz transport do pracy

Oczekujemy:

-gotowości do pracy
-sumienności
-zaangażowania

NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI JĘZYKA ORAZ DOŚWIADCZENIA !

Poleć ogłoszenie znajomym:
Booking.com

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.