PRACA W HOLANDII ELEKTRYK UTRZYMANIA RUCHU

Szczegóły ogłoszenia

Praca w Holandii
Elektryk utrzymania ruchu

Wymagania:
  • certyfikat SEP
  • komunikatywna (B1) znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • wiedza z zakresu silników i sterowników oraz budowy maszyn i urządzeń elektrycznych w przemyśle produkcyjnym
  • stworzenie CV z opisem dotychczasowego doświadczenia zawodowego
Zakres obowiązków i miejsce pracy:
  • praca w dziale utrzymania ruchu w zakładach produkcyjnych składających się z linii produkcyjnych bądź robotów
  • obowiązkiem pracownika będzie zapewnienie ciągłości produkcyjnej, wymiana części eksploatacyjnych i budowa nowych linii
Naszym pracownikom oferujemy:
  • zatrudnienie długoterminowe (na min. 2 lata) na podstawie holenderskiej umowy o pracę
  • zakwaterowanie w pełni wyposażone (płatne 115 Euro/ tydzień)
  • ubezpieczenie (23 Euro/ tydzień)
  • transport z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy (55 Euro/ tydzień)
  • wynagrodzenie ok. 500 Euro netto/ tydzień przy 40 godzinach pracy (po potrąceniach za zakwaterowanie, ubezpieczenie, transport)
  • możliwość zrobienia nadgodzin
  • możliwość negocjowania stawki po 3 miesiącach pracy

Proszę o kontakt telefoniczny w godzinach pracy biura 8:00-16:00 (pon.-pt.)
+48 888 073 055

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Nie płać z góry ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.