Praca przy kwiatach na szklarni

Szczegóły ogłoszenia

Opis oferty pracy:
OPIS STANOWISKA:
- Praca przy kwiatach na szklarni (orchidee, chryzantemy), sortowanie owocow i warzyw lub praca na produkcji salatek.

Na poszczegolne stanowiska kandydaci zostaja przydzieleni po przyjezdzie do biura

- Praca od poniedziałku do piątku na dwie zmiany rano i popołudnie
- można pracować na weekend ale nie trzeba
- dużo godzin 45-50/tyg
-transport bezpłatny, zapewniony przez pracodawcę (do 5km rowerem)
- praca razem (pary) albo osobno

Tygodniówki (pierwsza wypłacona po trzech tygodniach)

WYMAGANIA:
- Brak alergii
- Doświadczenie nie jest wymagane;
- Motywacja oraz chęć do pracy;
- Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu.

Oferujemy:
- Pomoc koordynatora
- Ubezpieczenie
- Zakwaterowanie
- Pomoc w organizacji transportu
- Legalne i stabilne zatrudnienie

ZAPRASZAM DO KONTAKTU

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.