Praca przy kompletacji towaru magazyn EC Stargard

Szczegóły ogłoszenia

Pracownik/Pracownica kompletacji zamówień w magazynie.
17 - 25 zł/godz.

Godan Serwis ogólnopolska agencja pracy zatrudni dla swojego klienta osoby na stanowisku pracownika kompletacji zamówień.

Miejsce pracy:
·      Stargard, ul. Przemysłowa.

Twoje zadania:
·      Kompletacja zamówień.
·      Obsługa skanera.
·      Załadunek i rozładunek towaru.

Czego oczekujemy:
·      Odpowiedzialności.
·      Zaangażowania.
·      Pełnoletniości.
·      Mile widziani cudzoziemcy (znajomość języka polskiego nie jest wymagana).

Zatrudnionym osobom oferujemy:

·      Legalne i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę cywilno-prawną. Po 3 przepracowanych miesiącach umowa o pracę
·      Wynagrodzenie gwarantowane 17 zł brutto za godzinę, wyższe uzależnione od wyników nawet do 25 zł brutto za godzinę. Dodatkowo płatne nadgodziny.
·      Szkolenie na wózki jezdniowe unoszące.
·      Opiekę koordynatora na każdym etapie zatrudnienia.
·      Pracę w systemie dwuzmianowym w godzinach popołudniowych i godzinach nocnych.

Zapraszamy do kontaktu na numery:

·      +48 608 869 918, w języku polskim.
·      +48 608 673 800 (tel. i Viber), w języku rosyjskim.

lub poprzez naszą stronę:

Firma Godan Serwis została wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 19111.

Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.