Praca Magazynier oraz Pracownik Produkcji

Korporacja KGL to spółka zajmująca się produkcją tworzyw sztucznych metodą termoformowania, dystrybucją granulatów tworzyw sztucznych, importem surowców i półproduktów oraz sprzedażą i eksportem tworzyw sztucznych. Zatrudnimy osoby na stanowisko:
PRACOWNIK PRODUKCJI
Zakres obowiązków:
- obsługa maszyn produkcyjnych,
- zapewnienie ciągłości produkcji w oparciu o obowiązujące procedury,
- prowadzenie dokumentacji produkcyjnej, bieżąca kontrola jakości produkowanego wyrobu,
- dbanie o porządek na stanowisku pracy oraz czystość maszyn,
- przestrzeganie standardów produkcyjnych zgodnie z przyjętymi systemami
Oczekiwania:
- wykształcenie minimum zawodowe (mile widziane techniczne),
- odpowiedzialność i zaangażowanie w pracy,
- dyspozycyjność, umiejętności pracy w zespole,
- przestrzeganie wymogów zintegrowanego systemu zarządzania,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

MAGAZYNIER:
- Załadunek i rozładunek surowców, towarów i materiałów
- Wydawanie na produkcję surowców i materiałów zgodnie z zamówieniem
- Wywożenie z produkcji do magazynu wyrobów surowców, materiałów
- Wywożenie z produkcji odpadów i ażurów do zmielenia
- Obsługa wózka widłowego i bieżąca konserwacja
- Prowadzenie ewidencji eksploatacji wózka
- Utrzymywanie porządku w magazynach
- Ważenie i znakowanie przemiałów
- Przygotowanie przemiałów na paletach do wywozu na magazyn
- Ewidencjonowanie wykonania zleconych zadań na raportach zmianowych

- uprawnienia do obsługi wózków widłowych
- doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)
OFERUJEMY
- Umowę o pracę,
- Stałe, comiesięczne i regularne wynagrodzenie zawsze na koncie Pracownika na czas - 10. każdego miesiąca,
- Premię za rzetelną pracę stanowiącą dodatek do każdej godziny i wypłacaną po każdym miesiącu,
- Opiekę medyczną Medicover oraz kartę Multisport lub bilety do kina/ teatru.

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.