PRACA DLA POLIERÓW/BRYGADZISTÓW Z JĘZYKIEM NIEM/ANG

Firma ROSEGA specjalizująca się w pracach ogólnobudowlanych, zarówno z zakresu budownictwa przemysłowego jak i mieszkalnego poszukuje do współpracy: BRYGADZISTY/ POLIERA z komunikatywnym językiem niemieckim.

OBOWIĄZKI:
  • nadzór nad budową i brygadą budowlaną (ok. 4 osobową)
  • współpraca i stały kontakt z niemieckim kierownikiem budowy
  • realizację zleconych robót zgodnie z planami budowlanymi
  • zamówienie materiału budowlanego
  • współpraca z kierownictwem
NASZE WYMAGANIA:
  • min. 3- letnie doświadczenie na stanowisku: BRYGADZISTA
  • prowadzenie własnej działalności gospodarczej - w przypadku braku służymy wsparciem w założeniu działalności
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu min komunikatywnym
  • własny samochód - będzie dodatkowym atutem
  • czynne prawo jazdy
  • gotowość do natychmiastowego wyjazdu
OFERUJEMY:
  • atrakcyjne wynagrodzenie stawki uzależnione od doświadczenia zawodowego/ znajomości języka obcego
  • stałą pracę na podstawie własnej działalności
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • zwrot kosztów za pierwszy dojazd do pracy
  • długoterminowe zlecenia
  • pracę na terenie całych Niemczech

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku
pod numerem telefonu +48/733 211 006

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.