Praca biurowa/ telefoniczna obsługa klienta

Szczegóły ogłoszenia

Poszukiwane osoby na stanowisko biurowe - telemarketer.
Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy.
Praca prosta i przyjemna w zgranym zespole.
Opis stanowiska:
1) Telefoniczna obsługa klienta
2) Wykonywanie połączeń wychodzących
3) Przekazywanie kompletu informacji
 4) Dbanie o jakość i efektywność pracy Rozmowy kwalifikacyjne oraz praca z uwzględnieniem wymogów sanitarnych.

 Oferujemy system jednozmianowy od godziny 8.00 do 16.00.

Gwarantujemy atrakcyjne zarobki, do których doliczane są systemy premiowe realne do osiągnięcia.

 Od Ciebie wymagamy jedynie sumienności, umiejętnego słuchania, dyspozycyjności i podstawowej obsługi komputera.
- Niczego więcej nie potrzebujesz
 - Przygotujemy Cię do pracy na każdym możliwym etapie.
Od nas możesz liczyć na :
- Stawkę podstawową, wypłaconą zawsze na czas
- 13,37 zł netto + prowizja
 - Zarobki od 2500 tys. netto miesięcznie
- Pracę od zaraz bez sprzedaży
- Atrakcyjne prowizje
- Rozwój osobisty
- Docenienie Twojej pracy

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.