Szczegóły ogłoszenia

Poszukujemy osób na stanowisko doradca klienta.  ????
Opis stanowiska
• sprzedaż produktów firmowych
• aktywne działania w pozyskiwaniu klientów
• praca od Pn do Pt w godz 8:00-16:00
Oferujemy
• praca w młodym zespole
• wysokie premie sprzedażowe
• stabilne warunki pracy
• możliwość rozwoju zawodowego
• długoterminowa współpraca
• darmowe szkolenie stacjonarne
• wsparcie kierownika na każdym etapie współpracy
Wymagamy:
• łatwe nawiązywanie kontaktów
• samodzielność w działaniu
• umiejętność przekonywania innych
• doświadczenie w branży marketingowej (mile widziane)
Jeśli jesteś komunikatywną osobą i łatwo Ci nawiązywać kontakt  to praca dla Ciebie wyślij swoje CV drogą mailową naszapraca12(małpa)gmail.com . Czekamy na Twoje CV ????

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.